قدسیان

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ کُونُواْ قَوَّامِینَ بِالْقِسْطِ... اى کسانى که ایمان آورده‏‌ اید پیوسته به عدالت قیام کنید

قدسیان

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ کُونُواْ قَوَّامِینَ بِالْقِسْطِ... اى کسانى که ایمان آورده‏‌ اید پیوسته به عدالت قیام کنید

سیب سرخی سر نیزه ست ، دعا کن من نیز
اینچنین کال نمانم ، به شهادت برسم ...

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات
پیوندها
قدسیان

امام منهای خط امام، امام بی هویت است

دوشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۰۰ ب.ظ

 هر قدر که از انقلاب اسلامی ایران می گذرد، تاثیرات این انقلاب کبیر را بیشتر از پیش احساس می کنیم، گویا اینکه با گذشت زمان، پیام این انقلاب بهتر و سریعتر به تمام نقاط جهان علی الخصوص مستضعفین جهان صادر می شود.

امام خمینی (ره) یک انقلابی را پی ریزی نمود که بر خلاف سایر انقلاب های دنیا، هر چه که از آن می گذرد رویش های این انقلاب عظیم در دنیا بیشتر و عظیم تر احساس می شود، این تحول عظیم-وقوع انقلاب اسلامی-شاید در ظاهر مختص به یک محدوده ی جغرافیایی خاص-ایران-باشد ولی در حقیقت این انقلاب برای تمام مظلومین و مستضعفین جهان به وقوع پیوسته است، انقلابی که برهم زننده ی نظم نظام سلطه در جهان شد، و شعار نه شرقی و نه غربی  محور عملکرد های این انقلاب قرار گرفت و همین امر سبب شد تا نظام سلطه برای این فرزند به ظاهر نا مشروع-انقلاب اسلامی ایران- برنامه های براندازی و انحراف را سرلوحه ی اعمال استکباریشان قرار دهند.
هرچه که این انقلاب به پیش می رفت، نظام سلطه خطرهای جدی تر ی را احساس می کرد،  به گونه ای که استکبار جهانی تمام عزم را جزمٍ براندازی و انحراف این حرکت عظیم جهانی –انقلاب اسلامی ایران-نمود.

دشمنان انقلاب اسلامی چندین و چند سال است که دیگر متوجه شده اند که نمی توانند این حرکت عظیم انقلاب اسلامی که الگوی مظلومین جهان شده است را متوقف نمایند و از این بابت تمام اقداماتی که برای توقف و ساقط کردن یک نظام لازم باشد را امتحان کرده اند، و به همین دلیل است که محور فعالیت و  عملکردهایشان را مختص به انحراف انقلاب اسلامی از مسیر اصلی خودش که همان مسیر نظام الهی است- هدایت می کنند.

اخلاق و رفتار و گفتار و  علی الخصوص بیانات گوهر بار این ابر مرد تاریخ معاصر-امام خمینی(ره)-  که سربازان ولایت از آن بعنوان خط امام یاد می کنند، تماماً برگرفته از سیره ی معصومین و اسلام عزیز است، ، نقشه ی راه گذشته و حال و آینده ی انقلاب اسلامی  بوده و هست و خواهد بود، نقشه ی راهی که در طوفان های پرتلاطم این دنیای فانی می تواند همه ی کسانی که به این مسلک روی آورند را جادوانه نماید، بی شک اگر ادامه دهنده  ی خط امام توسط رهبری حضرت آیت الله خامنه ای نبود، اینک چنین قدرت و افتخاری برای ایران اسلامی بوجود نمی آمد، فلذا با این وجود،  دشمنان بیرونی و منافقین درونی  به خوبی متوجه شده اند که باید اصول و مبانی امام که نقشه ی راه انقلاب اسلامی ست را منحرف ساخته و همان شکلی که از امام در تخیلات و در خواب های خود ساخته اند را به نمایش بگذارند تا به مقاصد نفسانی و شیطانی خود دست پیدا کنند.

واقعاً خط امام چیست که دشمنان و منافقین اینگونه به ترس و لرز افتاده اند و دست به هر اقدامی برای به انزاوا کشاندن این اصول می زنند؟ واقعاً این خط امام چیست که بعضی از حاج آقا ها زورکی خواب حضرت امام را می بیینند؟ واقعاً این خط امام چیست که هر ساله حضرت آقا در مرقد مطهر حضرت امام خمینی شاخصه های آن را بیان می کنند و اصرار بر معرفی خط امام دارند؟واقعاً این خط امام چیست که حاج آقا خاطره اصرار بر گفتن بعضی از ناگفته های خیالی  را دارد؟

واقعاً این خط امام چیست که اینقدر از آن واهمه دارند!

خدا رو شکر حضرت امام فرمود که هیچ چیز را از من قبول نکنید مگر به دست خط من آن هم با تصدیق کارشناسان و آن چیزی که از من در رسانه ی ملی پخش شده است، وگرنه خیلی ها از حضرت امام دست خط داشتند برای انجام بسیاری از اموری که خودتان بهتر می دانید.

در انتخابات ریاست جمهوری گذشته بعضی از کاندید ها مکراراً  از داشتن دست خط از امام برای انجام بسیاری از امور دم می زدند، گویا هر کس که می خواهد اعمال و رفتار خود را در کشور ما توجیح و اثبات کند از امام مایه می گذارد، جدیداً هم حتی بعضی از حاج آقا ها و برادران یقه سفید بشدت از طرح کرامت زن  که در شهرداری تهران به راه افتاده مخالفند و از حضرت امام هم خاطره تعریف می کنند که ایشان از ابتدای انقلاب اسلامی سال 1357 با تفکیک زن و مرد در دانشگاه ها و ادره جات و ... مخالف بودند، کم کم به پیش برویم احتمالاً‌حضرت امام از مذاکرات ژنو هم در تخیلات بعضی از حاج آقا ها حمایت می کنند و آن را یکی از نقاط مثبت دولت یازدهم معرفی  می کنند.

پیرامون مبانی و خط امام حضرت آقا در تاریخ 14/3/89  این گونه می فرمایند:
امام منهای خط امام، آن امامی نیست که ملت ایران به نفس او، به هدایت او جانشان را کف دست گرفتند، فرزندانشان را به کام مرگ فرستاند، از جان و مال شان دریغ نکردند و بزرگترین حرکت قرن معاصر را در این نقطه ی عالم بوجود آوردند.امام منهای خط امام، امام بی هویت است سلب هویت از امام، خدمت به امام نیست.مبانی امام مبانی روشنی بود.این مبانی- اگر کسی نخواهد مجامله کند، تعارف کند- در کلمات امام، در بیانات امام، در نامه های امام، و بخصوص در وصیت نامه امام – که کوتاه شده ی همه ی آن مواضع است-منعکس است...

بدرستی دشمنان ما هدف را شناسایی نموده و برای انحراف در آن برنامه ها می ریزند.
پس خط امام هم نیاز به تبیین و پاسداری دارد، خط امامی که امروزه هدف گلوله ی انحراف دشمنان و منافقین قرار گرفته است، خط امام مسیر راه انقلاب اسلامی است، میلمتری انحراف در این مبانی و اصول، ما را صد ها کیلومتر از اهداف انقلاب اسلامی دور می سازد.

چه زیبا نوشت شهید مهدی رجب بیگی در وصیت نامه ی خویش
"می رویم تا خط امام باقی بماند"

همین مطلب در مرجع وبلاگ نویسان گیلانی

همین مطلب در پایگاه خبری-تحلیلی پیک دانشجو

همین مطلب در پایگاه خبری-تحلیلی هشت دی نیوز 

همین مطلب در پایگاه خبری-تحلیلی روشن خبر

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۳/۰۵/۲۷

نظرات (۶)

۲۷ مرداد ۹۳ ، ۱۸:۳۹ کیاوش اسدی دوست
سلام برادر
التماس دعا
پاسخ:
علیکم السلام
محتاج دعاییم اخوی
الله یحفظکم
سلام
مطالبتون عالین اما خیلی دیربه دیر مطلب میذارید،اجرتون باخدا
پاسخ:
علیکم السلام
شما لطف دارید
انتقاد شما بجاست
دل مشغولی و فکر مشغولی و از همه مهمتر سر شلوغی مانع نوشتن می شود.
میرویم تا خط امام باقی بماند؛مطالبتون عالی هستن؛آنانکه به هزار دلیل زندگی میکنند نمی توانند به یک دلیل بمیرند و آنانکه به یک دلیل زندگی می کنند به همان دلیل میمیرند؛شهید رزاقی
اللهم ارزقنا شهادت فی سبیلک
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم / موجیم که آسودگی ما عدم ماست.
سلام اخوی، مثل همیشه گل کاشتی. با حاج آقا خاطرتم خیلی حال کردم...
ولی این رسمش نیست...!!! شما بعنوان سید بسیجی های دست به قلم نباید اینقدر ما رو چشم انتظار مطالبت بذاری...
پاسخ:
علیکم السلام
شما لطف دارید
الله یحفظکم
۲۸ مرداد ۹۳ ، ۱۲:۵۴ بانوی بی قرینه
میرویم تاخط امام بماند....خطی که بانفی هرگونه سازشکاری وستمکاری
,نویدنابودی سازشکاران وستمگران راباخودهمراه داشت.(شهیدمهدی رجب بیگی)
خداقوت.التماس دعای فرج
پاسخ:
تشکر از حضورتان
یا حق
۲۹ مرداد ۹۳ ، ۱۰:۲۳ مرجع وبلاگ نویسان گیلانی
با سلام و عرض ادب.
مطلب شما در وبلاگستان 8دی – مرجع وبلاگ نویسان استان گیلان منتشر شد.
لینک مطلب:
http://8deyblog.ir/42407/
از بروزرسانی شما متشکریم.
.....................................
با لینک کردن و قرار دادن بنر تبلیغاتی وبلاگستان 8دی در وبلاگ خود ما را یاری نمایید.
در صورت تمایل پس از بروزرسانی ما را مطلع سازید.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">