قدسیان

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ کُونُواْ قَوَّامِینَ بِالْقِسْطِ... اى کسانى که ایمان آورده‏‌ اید پیوسته به عدالت قیام کنید

قدسیان

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ کُونُواْ قَوَّامِینَ بِالْقِسْطِ... اى کسانى که ایمان آورده‏‌ اید پیوسته به عدالت قیام کنید

سیب سرخی سر نیزه ست ، دعا کن من نیز
اینچنین کال نمانم ، به شهادت برسم ...

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات
پیوندها
قدسیان

۳ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

امروزه تبلیغات یکی از مهم ترین فاکتورها در جذب مشتری است، رنگ و لعاب تبلیغات هرچه بیشتر باشد،‌مجذوب شدن مخاطب به آن تبلیغات و در نهایت به آن محصول بیشتر می شود.

در تمام دنیا تبلغات در صف اول تبلیغ محصول مورد نظر می باشد، جذب مخاطب و مشتری در عرصه ی با شیوه ی تبلیغات یک روش ایده آل و مورد مناسب است.

شاید همه ی شما تبلیغ ایران رادیاتور(پشتم گرمه) را دیده باشید، نقش آن خرس و شعر مناسب برای تبلیغ آن محصول به زیبایی صورت گرفته است.

اشتباه تصور نکنید، قرارمان بر این نیست که امروز بحث تبلیغات را مورد نقد و بررسی قرار دهیم، تبلیغ ایران رادیاتور را هم نمی خواهیم انجام دهیم، شعر پشتم گرمه در تبلیغات ایران رادیاتور را هم نمی خواهیم تحلیل کنیم.

بلکه هدف مان از انتخاب کردن ایت تبلیغ-پشتم گرمه-برای محصول مورد نظر قرابتی خاص به یک پشتم گرمه ی دیگر دارد، انگار که این پشتم گرمه-ایران رادیاتور- با آن پشتم گرمه که اتفاق افتاده شبیه است.

پشتم گرمه ی دوم با یکی از آقازادگان ما رابطه ی فعل و فاعلی دارد

آقای م-ه چند روز است که به دادگاه می رود و میاید، آن قدر پشتش گرم است که دادگاهش غیر علنی برگزار می شود، آنقدر پشتش گرم است که پس از چند سال دادگاهی می شود، ایران رادیاتورش بسیار قوی است، آنقدر پشتش گرم است که اگر بازدداشت هم شود، مرخصی می گیردو برای ماموریت کاری به لندن می رود، آنقدر پشتش گرم است که برای رفتن به دادگاه به گونه ای می خندد که انگار خبری نیست و نبوده...

دستگاه قضا، دستگاهی که باید عدالت را در جامعه اجرا نماید،‌ حرف حسابمان با شماست، حواستان باشد که انقلابی و عادلانه برخورد نمایید، کوتاهی نکنید و خشم مردم را افروخته نکنید، آقای قاضی مقیسه که پرونده ی این آقازده ی عالیجانب دست شماست، بدانید که هیچ گونه کوتاهی از قوه ی قضائیه قابل تحمل نیست، و آنچنان که از سابقه ی شما پیداست می دانیم که تحت تاثیر هیچ فشار و قدرتی قرار نمی گیرید و قاطعانه حکم خواهید  داد.

مطالب مرتبط:

نقش آقازاده ها در انقلاب

۱۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۳ ، ۱۱:۵۵
ک میل ک اس پور

 هر قدر که از انقلاب اسلامی ایران می گذرد، تاثیرات این انقلاب کبیر را بیشتر از پیش احساس می کنیم، گویا اینکه با گذشت زمان، پیام این انقلاب بهتر و سریعتر به تمام نقاط جهان علی الخصوص مستضعفین جهان صادر می شود.

امام خمینی (ره) یک انقلابی را پی ریزی نمود که بر خلاف سایر انقلاب های دنیا، هر چه که از آن می گذرد رویش های این انقلاب عظیم در دنیا بیشتر و عظیم تر احساس می شود، این تحول عظیم-وقوع انقلاب اسلامی-شاید در ظاهر مختص به یک محدوده ی جغرافیایی خاص-ایران-باشد ولی در حقیقت این انقلاب برای تمام مظلومین و مستضعفین جهان به وقوع پیوسته است، انقلابی که برهم زننده ی نظم نظام سلطه در جهان شد، و شعار نه شرقی و نه غربی  محور عملکرد های این انقلاب قرار گرفت و همین امر سبب شد تا نظام سلطه برای این فرزند به ظاهر نا مشروع-انقلاب اسلامی ایران- برنامه های براندازی و انحراف را سرلوحه ی اعمال استکباریشان قرار دهند.
هرچه که این انقلاب به پیش می رفت، نظام سلطه خطرهای جدی تر ی را احساس می کرد،  به گونه ای که استکبار جهانی تمام عزم را جزمٍ براندازی و انحراف این حرکت عظیم جهانی –انقلاب اسلامی ایران-نمود.

دشمنان انقلاب اسلامی چندین و چند سال است که دیگر متوجه شده اند که نمی توانند این حرکت عظیم انقلاب اسلامی که الگوی مظلومین جهان شده است را متوقف نمایند و از این بابت تمام اقداماتی که برای توقف و ساقط کردن یک نظام لازم باشد را امتحان کرده اند، و به همین دلیل است که محور فعالیت و  عملکردهایشان را مختص به انحراف انقلاب اسلامی از مسیر اصلی خودش که همان مسیر نظام الهی است- هدایت می کنند.

اخلاق و رفتار و گفتار و  علی الخصوص بیانات گوهر بار این ابر مرد تاریخ معاصر-امام خمینی(ره)-  که سربازان ولایت از آن بعنوان خط امام یاد می کنند، تماماً برگرفته از سیره ی معصومین و اسلام عزیز است، ، نقشه ی راه گذشته و حال و آینده ی انقلاب اسلامی  بوده و هست و خواهد بود، نقشه ی راهی که در طوفان های پرتلاطم این دنیای فانی می تواند همه ی کسانی که به این مسلک روی آورند را جادوانه نماید، بی شک اگر ادامه دهنده  ی خط امام توسط رهبری حضرت آیت الله خامنه ای نبود، اینک چنین قدرت و افتخاری برای ایران اسلامی بوجود نمی آمد، فلذا با این وجود،  دشمنان بیرونی و منافقین درونی  به خوبی متوجه شده اند که باید اصول و مبانی امام که نقشه ی راه انقلاب اسلامی ست را منحرف ساخته و همان شکلی که از امام در تخیلات و در خواب های خود ساخته اند را به نمایش بگذارند تا به مقاصد نفسانی و شیطانی خود دست پیدا کنند.

واقعاً خط امام چیست که دشمنان و منافقین اینگونه به ترس و لرز افتاده اند و دست به هر اقدامی برای به انزاوا کشاندن این اصول می زنند؟ واقعاً این خط امام چیست که بعضی از حاج آقا ها زورکی خواب حضرت امام را می بیینند؟ واقعاً این خط امام چیست که هر ساله حضرت آقا در مرقد مطهر حضرت امام خمینی شاخصه های آن را بیان می کنند و اصرار بر معرفی خط امام دارند؟واقعاً این خط امام چیست که حاج آقا خاطره اصرار بر گفتن بعضی از ناگفته های خیالی  را دارد؟

واقعاً این خط امام چیست که اینقدر از آن واهمه دارند!

خدا رو شکر حضرت امام فرمود که هیچ چیز را از من قبول نکنید مگر به دست خط من آن هم با تصدیق کارشناسان و آن چیزی که از من در رسانه ی ملی پخش شده است، وگرنه خیلی ها از حضرت امام دست خط داشتند برای انجام بسیاری از اموری که خودتان بهتر می دانید.

در انتخابات ریاست جمهوری گذشته بعضی از کاندید ها مکراراً  از داشتن دست خط از امام برای انجام بسیاری از امور دم می زدند، گویا هر کس که می خواهد اعمال و رفتار خود را در کشور ما توجیح و اثبات کند از امام مایه می گذارد، جدیداً هم حتی بعضی از حاج آقا ها و برادران یقه سفید بشدت از طرح کرامت زن  که در شهرداری تهران به راه افتاده مخالفند و از حضرت امام هم خاطره تعریف می کنند که ایشان از ابتدای انقلاب اسلامی سال 1357 با تفکیک زن و مرد در دانشگاه ها و ادره جات و ... مخالف بودند، کم کم به پیش برویم احتمالاً‌حضرت امام از مذاکرات ژنو هم در تخیلات بعضی از حاج آقا ها حمایت می کنند و آن را یکی از نقاط مثبت دولت یازدهم معرفی  می کنند.

پیرامون مبانی و خط امام حضرت آقا در تاریخ 14/3/89  این گونه می فرمایند:
امام منهای خط امام، آن امامی نیست که ملت ایران به نفس او، به هدایت او جانشان را کف دست گرفتند، فرزندانشان را به کام مرگ فرستاند، از جان و مال شان دریغ نکردند و بزرگترین حرکت قرن معاصر را در این نقطه ی عالم بوجود آوردند.امام منهای خط امام، امام بی هویت است سلب هویت از امام، خدمت به امام نیست.مبانی امام مبانی روشنی بود.این مبانی- اگر کسی نخواهد مجامله کند، تعارف کند- در کلمات امام، در بیانات امام، در نامه های امام، و بخصوص در وصیت نامه امام – که کوتاه شده ی همه ی آن مواضع است-منعکس است...

بدرستی دشمنان ما هدف را شناسایی نموده و برای انحراف در آن برنامه ها می ریزند.
پس خط امام هم نیاز به تبیین و پاسداری دارد، خط امامی که امروزه هدف گلوله ی انحراف دشمنان و منافقین قرار گرفته است، خط امام مسیر راه انقلاب اسلامی است، میلمتری انحراف در این مبانی و اصول، ما را صد ها کیلومتر از اهداف انقلاب اسلامی دور می سازد.

چه زیبا نوشت شهید مهدی رجب بیگی در وصیت نامه ی خویش
"می رویم تا خط امام باقی بماند"

همین مطلب در مرجع وبلاگ نویسان گیلانی

همین مطلب در پایگاه خبری-تحلیلی پیک دانشجو

همین مطلب در پایگاه خبری-تحلیلی هشت دی نیوز 

همین مطلب در پایگاه خبری-تحلیلی روشن خبر

۶ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مرداد ۹۳ ، ۱۸:۰۰
ک میل ک اس پور

آقا جان آمدنم با توست

امکانات زمینی همه فراهم شده است

فقط مانده است اذن تو

ان شاالله اگر بطلبی امروز عاشقانه پرواز خواهیم کرد

سنگر قدسیان یک دوازده روزی حال و هوای امام رضا را دارد.

شاید بگیرم حاجتم را...

نظراتتان نذری برای حرم ست...

۱۶ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ مرداد ۹۳ ، ۱۱:۲۱
ک میل ک اس پور